FAQ

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawne pytania. Jeśli jednak nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie poniżej, zawsze możesz napisać do nas na adres kontakt@wirtualnawrozka.pl

  • Wystarczy, że na stronie głównej lub na indywidualnej stronie wróżki wybierzesz interesujący Cię typ wróżby. Możesz wybierać spośród wielu typów wróżb. Jeśli nie wiesz, jaki typ wróżby wybrać, wybierz "Porada". Po kliknięciu "Zamów wróżbę" uzupełnij wymagane szczegóły dotyczące konkretnego typu wróżby, np. datę urodzenia, imię, jeśli nie zostały podane przy zakładaniu konta, czy też konkretne pytanie, które chcesz zadać wróżce. Po dokonaniu płatności Twoje pytanie przekazujemy wybranej wróżce. Odpowiedź otrzymasz na naszej platformie, a powiadomienie o otrzymaniu odpowiedzi wyślemy na Twojego maila. Jedna wróżba to jedno pytanie, które możesz zadać wybranej wróżce. Możesz również zamówić wróżbę poprzez Facebook Messengera. Wystarczy, że na profilu Wirtualnej Wróżki wyślesz do nas wiadomość.

  • Usługa polega na świadczeniu porad z zakresu szeroko rozumianej ezoteryki. Nasi doświadczeni Doradcy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. W zależności od typu wróżby, kupując jedną wróżbę otrzymasz odwiedź na jedno pytanie.

  • Odpowiedź otrzymasz na naszej platformie lub za pomocą Facebook Messengera. Na podany podczas rejestracji adres e-mail wyślemy powiadomienie, gdy Twoja wróżba będzie gotowa.

  • Koszt wróżby zależy od typu wróżby i liczby pytań, które chcesz zadać naszemu Doradcy. Cena jednej porady zaczyna się od 10 zł.

  • Odpowiedź otrzymasz na naszej platformie lub za pomocą Facebook Messengera.

  • W związku z tym, że nasze usługi są bardzo indywidualne i wymagają dużego zaangażowania naszych Doradców, czas realizacji usługi to maksymalnie 2 dni robocze od momentu otrzymania płatności. W przypadku bardzo skomplikowanych zleceń (np. duża liczba porad), czas realizacji usługi może się wydłużyć i będzie indywidualnie uzgadniany z zamawiającym.


Skontaktuj się z nami

Napisz e-mail

Masz pytania? Sugestie? Chcesz wiedzieć więcej? Będzie nam miło Cię usłyszeć.

Napisz do nas

Facebook

Zobacz naszą stronę na Facebooku i zgarnij kody na darmowe porady.

Polub naszą stronę

Twitter

Jesteśmy również na twitterze. Zobacz, co nowego w świecie wróżek.

Sprawdź nasze twity